projekce filmu
Expedice: Džungle
Pátek 24.9.2021
17:00
100,- Kč

Expedice: Džungle

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný ,USA2021
dabing127 min

Film studia Disney Expedice: Džungle, inspirovaný slavnou atrakcí v zábavním parku Disneyland, je dobrodružnou výpravou do amazonské džungle, ve které se představí Dwayne Johnson jako charismatický kapitán lodi a Emily Blunt jako odvážná průzkumnice na své misi.

Expedice: Džungle
Zbožňovaný
Pátek 24.9.2021
20:00
Sobota 25.9.2021
20:00
Neděle 26.9.2021
17:00
130,- Kč

Zbožňovaný

Komedie / Drama,ČR2021
dabing102 min.

Uznávaný a všemi oblíbený pediatr Zdeněk (Jiří Bartoška) jde do důchodu. Celý život byl vyhlášeným lékařem nemocnice a nyní se těší na zasloužený odpočinek. Ještě víc se však těší jeho rodina – manželka Olga (Zuzana Kronerová), která se už nemůže dočkat až o něj bude pečovat, stejně tak jako jeho dcera Zuzana, jejíž manželství s Karlem (Jiří Langmajer) se nedávno rozpadlo. Nejvíc nadšená je však Zdeňkova vnučka Aneta (Martina Czyžová), která dědu vždy považovala za svůj velký vzor a píše o něm seminárku do školy. Jenže Zdeněk není tak dokonalý, jak se zdá.

Zbožňovaný
100% Vlk
Sobota 25.9.2021
14:00
120,- Kč

100% Vlk

Animovaný / Komedie,Austrálie2021
dabing96 min.

Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a není ani úplně člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum. Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého ani moc hrozivého, zato ve strašně moc rozkošného... pudla. Tohle je stoprocentní zklamání pro všechny. Roztomilý pudlík nemá mezi vlkodlaky co pohledávat, Freddy je doslova a do písmene vykopnutý na ulici. Prozatím.

100% Vlk
Shang-Chi a legenda o deseti prstenech
Sobota 25.9.2021
17:00
120,- Kč

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech

Akční / Dobrodružný / Fantasy,USA2021
dabing

Hlavním hrdinou je superhrdina čínského původu Shang-Chi, který je konfrontován se svojí minulostí, když je zapleten do sítě tajemné organizace Deset prstenů. Jedná se o druhý film ze čtvrté fáze MCU. Ve filmu uvidíme skutečného záporáka Mandarina.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech
Tlapková patrola ve filmu
Neděle 26.9.2021
14:00
130,- Kč

Tlapková patrola ve filmu

Animovaný,USA2021
dabing88 min

Asi nejslavnější a rozhodně nejroztomilejší záchranáři vyrážejí na plátna kin ve svém prvním filmovém dobrodružství. A bude to pořádná jízda, ostatně co jiného byste mohli od Tlapkové patroly čekat.

Tlapková patrola ve filmu
Zelený rytíř
Neděle 26.9.2021
20:00
110,- Kč

Zelený rytíř

Drama / Fantasy / Dobrodružný,USA2021
české titulky125 nin.

Tento příběh začíná v dobách kdy čest byla nadevše a odvaha dělala krále. Temnějším způsobem převypráví epický středověký fantasy příběh z legend o Artušovi. Chrabrý ale svéhlavý rytíř kulatého stolu Sir Gawain, synovec krále Artuše, se vydává na troufalou cestu, na jejímž konci ho čeká osudový vyzyvatel - obrovský a tajemný Zelený Rytíř. Sir Gawain na této pouti, během níž blíž poznává i sám sebe, musí čelit duchům, obrům i zlodějům, aby dokázal, že je hoden cti v očích jeho rodiny a celého království.

Zelený rytíř
After: Tajemství
Čtvrtek 30.9.2021
17:00
130,- Kč

After: Tajemství

USA2021
dabing95 min

Tessin život sa rozpadáva. Nič nie je také, ako si myslela. Ani priatelia, ani rodina. Hardin – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou – zúri, keď zistí, čo dôležité pred ním zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodne sa jej ich prekaziť. Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania.

After: Tajemství
Není čas zemřít
Čtvrtek 30.9.2021
20:00
140,- Kč

Není čas zemřít

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller,USA2021
české titulky163 min.

James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií.

Není čas zemřít

Proč k nám?

Panoramatické plátno subjektivně působí při projekci širokoúhlého filmu až monumentálním dojmem, který nezažijeme v žádném ze současných ale ani bývalých pražských kin, včetně tolik vzpomínané legendární Alfy na Václavském náměstí. Celý objekt navíc vyzařuje velmi příjemnou atmosféru.

Stručně řečeno: “Cítíte se zde jako v klasickém kině.

Projekt digitalizace Kina Centrum Panorama Varnsdorf dle standartu DCI podpořili : Státní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie a Město Varsndorf.