projekce filmu
Letíme 2
Neděle 10.9.2023
14:00
130,- Kč

Letíme 2

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný,Německo / Belgie / Norsko2023Režie: Benjamin Quabeck, Mette Tange
dabing84 minHrají: Jonathan Failla, Liam Mockridge

Malý vrabčák Richard stále žije se svou rodinkou čápů, která ho vychovala. Tak jako každý rok se chystají přezimovat u Velkého jezera v severní Africe, a Richard se těší, že letos poprvé povede celé čapí hejno právě on. Jenže řada starších mu to nedovolí, což odvážného vrabčáka rozzlobí a rozhodne se letět na vlastní pěst. Dostane se do dalekého pouštního města, kde potká vrabčici Samii a její kamarády, které drží v zajetí chamtivý páv Zamano. Jediný způsob, jak je může zachránit, je vyřešit hádanku a najít Velký Klenot, který již Zamano a jeho služebníci velmi dlouho hledají.

Letíme 2
Moje tlustá řecká svatba 3
Neděle 10.9.2023
17:00
140,- Kč

Moje tlustá řecká svatba 3

Komedie / Drama / Romantický,USA2023Režie: Nia Vardalos
české titulky100Hrají: Nia Vardalos, Elena Kampouris, John Corbett, Louis Mandylor, Lainie Kazan, Andrea Martin, Gia Carides, Joey Fatone, Stephanie Nur, Elias Kacavas, Daphne Alexander, Stavroula Logothettis, Maria Vacratsis, Gerry Mendicino, Peter Tharos

Hrdinové legendární komedie Moje tlustá řecká svatba se vracejí, aby názorně předvedli, co všechno se může stát, když se bláznivá rodina rozhodne hledat své kořeny. Řecko, měj se na pozoru. Opá!

Moje tlustá řecká svatba 3
Sestra II
Neděle 10.9.2023
20:00
140,- Kč

Sestra II

Horor / Mysteriózní / Thriller,USA2023Režie: Michael Chaves
české titulky100Hrají: Bonnie Aarons, Storm Reid, Taissa Farmiga, Anna Popplewell, Katelyn Rose Downey

1956 - Francie. Je zavražděn kněz. Šíří se zlo. Pokračování celosvětového hitu sleduje sestru Irenu, která se opět střetává s démonickou jeptiškou Valakem.

Sestra II

Proč k nám?

Panoramatické plátno subjektivně působí při projekci širokoúhlého filmu až monumentálním dojmem, který nezažijeme v žádném ze současných ale ani bývalých pražských kin, včetně tolik vzpomínané legendární Alfy na Václavském náměstí. Celý objekt navíc vyzařuje velmi příjemnou atmosféru.

Stručně řečeno: “Cítíte se zde jako v klasickém kině.

Projekt digitalizace Kina Centrum Panorama Varnsdorf dle standartu DCI podpořili : Státní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie a Město Varsndorf.