projekce filmu
Karel
Čtvrtek 21.10.2021
17:00
130,- Kč

Karel

Dokumentární,ČR2020
dabing133 min.

Celovečerní dokumentární film Karel přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a humor.

Karel
Halloween zabíjí
Čtvrtek 21.10.2021
20:00
130,- Kč

Halloween zabíjí

Horor / Thriller,USA2021
české titulky106 min.

Pár minut poté, co Laurie Strode (Jamie Lee Curtis), její dcera Karen (Judy Greer) a její vnučka Allyson (Andi Matichak) nechaly Michaela Myerse uvězněného a hořícího v suterénu jejich domu, je Laurie převezena do nemocnice se zraněním, které vedlo k ohrožení jejího života, protože věřila, že nakonec zemřel. Když se ale Michaelovi podaří osvobodit se z Lauriiny pasti, jeho rituální krveprolití pokračuje. Když Laurie bojuje se svou bolestí a připravuje se proti ní bránit, inspiruje všechny v Haddonfieldu, aby se postavili proti jejich nezastavitelnému netvorovi.

Halloween zabíjí

Proč k nám?

Panoramatické plátno subjektivně působí při projekci širokoúhlého filmu až monumentálním dojmem, který nezažijeme v žádném ze současných ale ani bývalých pražských kin, včetně tolik vzpomínané legendární Alfy na Václavském náměstí. Celý objekt navíc vyzařuje velmi příjemnou atmosféru.

Stručně řečeno: “Cítíte se zde jako v klasickém kině.

Projekt digitalizace Kina Centrum Panorama Varnsdorf dle standartu DCI podpořili : Státní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie a Město Varsndorf.