projekce filmu
After: Odloučení
Pátek 22.9.2023
17:00
130,- Kč

After: Odloučení

Drama / Romantický,USA2023Režie: Castille Landon
české titulky100Hrají: Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Stephen Moyer, Louise Lombard, Mimi Keene, Cora Kirk, Rosa Escoda, Paul S. Tracey, Jessica Webber

Hardin a Tessa žijí každý sám v odloučení. Spalující a intenzívní láska, která se zdála být nekonečná a
pevná, je v troskách. Hardin utápí žal v alkoholu a díky Tessině zdrcujícím odchodu trpí blokem při
psaní druhé knihy.

After: Odloučení
Expend4bles: Postr4datelní
Pátek 22.9.2023
20:00
130,- Kč

Expend4bles: Postr4datelní

Akční / Dobrodružný / Thriller,USA2023Režie: Scott Waugh
české titulky120Hrají: Jason Statham, Sylvester Stallone, Megan Fox, Dolph Lundgren, Randy Couture, Iko Uwais, Tony Jaa, 50 Cent, Andy Garcia, Levy Tran, Jacob Scipio, Sheila Shah, Nicole Andrews, Daren Nop, Tjasa Perko, Eddie Hall

K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam.

Expend4bles: Postr4datelní

Proč k nám?

Panoramatické plátno subjektivně působí při projekci širokoúhlého filmu až monumentálním dojmem, který nezažijeme v žádném ze současných ale ani bývalých pražských kin, včetně tolik vzpomínané legendární Alfy na Václavském náměstí. Celý objekt navíc vyzařuje velmi příjemnou atmosféru.

Stručně řečeno: “Cítíte se zde jako v klasickém kině.

Projekt digitalizace Kina Centrum Panorama Varnsdorf dle standartu DCI podpořili : Státní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie a Město Varsndorf.